تاریخچه

تاریخچه

 • ۱۳۹۷

  شروع فعالیت

  شرکت یاوران طبیعت چناران

  شرکت یاوران طبیعت چناران، صادر کننده برتر زعفران در ایران با برند آروما ،به منظور برآورده ساختن تقاضای روز افزون جهانی زعفران با کیفیت ، در سال1397 توسط آقای جواد چنارانی تاسیس گردید. این شرکت با مدیریت کارآمد وبرنامه ریزی مدون به سرعت توانست موفقیت های بسیاری را در سطح بین المللی کسب نموده وبازار های هدف بسیار متعددی را در کشور های آسیایی،اروپایی،آفریقایی،اقیانوسیه و آمریکا بدست آورد.در همان سال اول با فرآوری حدود 100 تن گل تازه زعفران و خشک کردن آن با دستگاه پیشرفته اسپانیایی در 8 دقیقه ، توانست انواع زعفران سوپرنگین، نگین ،پوشال قلمدار عالی تولید کند.

  همچنین در این سال فعالیتهای قدیمی خود را در زمینه کشت، تولید و فرآوری محصولات باغی شامل انواع آلو بخارا، کشمش و انواع برگه میوه گسترش داده و به بسته بندی این محصولات و اضافه کردن زرشک و انواع چیپس میوه (میوه خشک) اقدام نمود.

 • ۱۳۹۷

  آزمایشگاه

  مجهز به آزمایشگاه تخصصی و تکنیکی پیشرفته

  به منظور تایید کیفیت استاندارد محصول نهایی این شرکت اقدام به تهیه و تجهیز آزمایشگاه تخصصی و تکنیکی پیشرفته نمود. با استفاده از روش کروموتوگرافی ، نوع و کیفیت و میزان ترکیبات زعفران تعیین شده وسپس با استاندارد های تایید شده مقایسه می گردد. در صورت مشاهده هر گونه مغایرت بین نتایج بدست آمده از آزمایشگاه و میزان تایید شده ، زعفران مورد آزمایش از چرخه فرآوری خارج می شود. محصولات ما پیش از ارسال به بازار مقصد به طور مستمر تحت آزمایش های لابراتوری دقیق فیزیکی ،شیمیایی و میکروبیولوژیکی قرار میگیرند.

 • ۱۳۹۸

  گسترش

  گسترش فعالیت

  در سال 1398 فعالیت خود را با افزایش سطح زیرکشت زعفران و تحقیق و بررسی بیشتر این محصول گسترش داد.

 • ۱۳۹۹

  هم اکنون

  پیشبرد اهداف

  برنامه راه اندازی خط تولید و بسته بندی و فرآوری خرما  و حضور در نمایشگاههای داخلی و خارجی را دست اقدام دارد.

  به لطف خدا  و همیاری همراهان ، با گسترش بازارهای هدف گامی موثر در تولید و صادرات محصول ناب ایرانی خواهد برداشت.